cs

Blogaktuality, novinky a informace

Malmö, ŠVÉDSKO Před otevřením jsme pro společnost Funnys Aventyr vyrobili a naistalovali dva tobogány a jednu skluzavku typu TREND. Všechny nesou názvy švédských pohádkových postav Funny, Halvdan a Mummin.

Forst - Sacro, NĚMECKO Dnes byl odsouhlasen projekt zahradního vodního tobogánu v Německu. Jedná se o privátní projekt. Parametry : PH 3 m, L cca. 12 m. To bude fičák !

Berlín, NĚMECKO Nová paní majitelka nerezového tobogánu byla tak nadšená, že nám poslala poděkování s pozvednutou skleničkou vína. Tobogán spojuje dvě patra v nové dřevostavbě. Nadšení dětí na obrázku je evidentní. My také děkujeme.

Wexford, IRSKO Naše nerezová skluzavka Scandi W 530 byla před pár dny doručena do Irska. Táta se s námi podělil o radost svého potomka a poslal nám fotografii s poděkováním. I my děkujeme.

Mönchweiler, NĚMECKO Nerezová vodní skluzavka Trend pro náročného německého zákazníka. Skluzavka je v provedení TREND s žebříkem a nástupní výškou 2750 mm. Expedovat budeme ještě před Vánoci pod stromeček.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.